Warsztaty dla obywateli Ukrainy

Informujemy o warsztatach dla obywateli Ukrainy, organizowanych przez Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych we Wrocławiu. Spotkanie dedykowane jest dla osób, które chcą zmienić swój zawód, rodzaj działalności lub rozwinąć karierę, lepiej zrozumieć siebie i swoje skłonności lub po prostu prowadzić bardziej świadome życie zawodowe.

〽️Organizator: Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych we Wrocławiu.
〽️Prowadząca: psycholog Wiktoria Raczyńska
〽️Informacje: 663440886
〽️Rejestracja: ukraina.wsparcie@pzp.edu.pl
〽️Data: 25.08.2022 r.
〽️Miejsce: GOKiS Kąty Wrocławskie, ul. Zwycięstwa 23

МК буде цікавим насамперед для осіб, які хочуть змінити рід зайнятості, професію чи напрямок кар’єри, краще зрозуміти себе та свої схильності або просто більш свідомо вести своє професійне життя.