Inauguracja projektu „Ocalone dziedzictwa”

Inauguracja projektu przygotowanego przez Centrum Historii Zajezdnia „Ocalone Dziedzictwa” to dowód na to, jak niewielka inicjatywa z równie niewielkich Kątów Wrocławskich może być początkiem czegoś znacznie większego. Pewnie niewiele osób wie, że współpraca pomiędzy Stowarzyszeniem Miłośników Ziemi Kąckiej, Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich a Ośrodkiem „Pamięć i Przyszłość” trwa już około 6 lat ( a może i nawet trochę dłużej) i nie zaczęła się wcale od wystawy „Wspólne dziedzictwo”. Przez ten czas zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie – merytoryczne, ale i finansowe. Tym bardziej jest nam miło, że to właśnie tu rozpoczyna się nowy projekt, którego celem jest ochrona dziedzictwa lokalnego w mniejszych miejscowościach. Jeszcze raz dziękujemy!