GMINNY O艢RODEK KULTURY I SPORTU W K膭TACH WROC艁AWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS K膮ty Wroc艂awskie

Nadchodz膮ce wydarzenia

• Wyszukiwanie na stronie

• Biuletyn Informacji Publicznej

Je偶eli chcesz dostawa膰 informacje o nadchodz膮cych wydarzeniach w GOKiS K膮ty Wroc艂awskie wpisz sw贸j email.

AKTUALNO艢CI

Jesienny Koncert Romantyczny zespo艂u MOKOSZA馃グ

20 listopada o godz. 17.00 zapraszamy na koncert „JESIENNY KONCERT ROMANTYCZNY” 馃崅馃グ
Wydarzenie odb臋dzie si臋 w ramach podsumowania uchwalonego przez Sejm RP „Roku Romantyzmu Polskiego”. W programie dominowa膰 b臋dzie muzyka Fryderyka Chopina obok utwor贸w Stanis艂awa Moniuszki i polskich pie艣ni ludowych, kt贸re by艂y inspiracj膮 dla obu kompozytor贸w. Opr贸cz bardzo kulturalnego sp臋dzenia niedzielnego wieczoru gwarantujemy mi艂e towarzystwo, pi臋kn膮 muzyk臋, by膰 mo偶e tak偶e wzruszenie i rado艣膰. Wszystko to otulone aromatem pysznej kawy i herbaty oraz s艂odko艣ciami.
Do zobaczenia!

Projekt: Danusia Kurzawska – Sadowska