Ach, co to był za koncert!

6 stycznia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich miał miejsce koncert kolęd w wykonaniu uczestników naszych kół zainteresowań.
W to piątkowe świąteczne popołudnie zgromadzonych mieszkańców naszej gminy powitała debiutująca w roli prowadzącej instruktor śpiewu – Katarzyna Szetela-Pękosz. Podczas tego wyjątkowego koncertu przybyli widzowie mogli usłyszeć nie tylko znane i lubiane kolędy, ale również te mniej popularne i często zapomniane świąteczne utwory.

Niezwykłe widowisko, piękne stroje i oprawa muzyczna złożyły się na niezapomniany półtorej godziny koncert. Ze sceny wysłuchaliśmy najpiękniejszych kolęd oraz piosenek świątecznych w wykonaniu: Zespołu Tańca Ludowego HANKA z instruktor tańca Hanną Matuszewską, uczestników sekcji gitary i keyboardu z instruktorem Michałem Leńskim, uczestników sekcji bębnów obręczowych pod opieką Michała Pękosz, uczestników sekcji wokalnej, którzy doskonalą swoje umiejętności pod okiem instruktor Katarzyny Szeteli-Pękosz, oraz podopiecznych Dariusza Orłowskiego – instruktora Studia Kreacji Muzycznej. Wszystkie występy nagrodzono gromkimi brawami a w oczach niektórych widzów opuszczających salę po koncercie można było dojrzeć łzę wzruszenia.
Oprócz pięknie wyśpiewanych utworów Zespół Tańca Ludowego HANKA wykonał niezwykle widowiskowy taniec do kolędy „Bóg się rodzi”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tym wydarzeniu.