MUZYCZNA PODRÓŻ Z BIBLIOTEKĄ

Ach co to była za 🥳zabawa!
Na ostatnim spotkaniu z cyklu Muzyczny Wehikuł Czasu posłuchaliśmy pięknych 🎼 utworów – „Poranka” Edvarda Griega, „Marsza tureckiego” W. A. Mozarta oraz „Akwarium” C. Saint-Saensa.
Poznaliśmy kilka instrumentów muzycznych – m.in. janczarki, tamburyno czy🥁 bębenek, na których oczywiście troszkę pograliśmy. Uczyliśmy się także piosenki o zielonych 🐸🐸żabkach i wesołej🐿 wiewióreczce, co sprawiło ogromną frajdę, i tym mniejszym uczestnikom, jak również nieco starszym.
Zabawa 🎈balonikiem w rytm muzyki zakończyła nasze miłe spotkanie.
Muzyczny Wehikuł Czasu pokazuje, że 🎼muzyka klasyczna wcale nie jest nudna i cieszy 👶👧🧒małych i 🧔‍👩‍🦳dużych. Następne spotkanie odbędzie się 7 lutego – już teraz serdecznie zapraszamy. Obejrzyjcie fotorelację!⤵️