WIELKIE CZYTANIE KUBUSIA PUCHATKA – RELACJA

W czwartkowe popołudnie😀, w filli bibliotecznej w Smolcu, odbyło się spotkanie z bohaterem książki A.A Milne – Kubusiem Puchatkiem.

Naszych najmłodszych czytelników zauroczył sympatyczny 🐻miś o „małym rozumku”. Dowiedzieliśmy się, gdzie zamieszkiwał Kubuś i jego przyjaciele. Udaliśmy się z wizytą do 🐰Królika oraz poznaliśmy efekty misiowego objadania się. Podczas czytania próbowaliśmy oblizywać nasze 👃noski, niektórym się chyba udało😄, tak jak Kubusiowi. Poznaliśmy także historię przodków 🐷Prosiaczka i co ciekawe, dowiedzieliśmy się, że można mieć dwa imiona. Udaliśmy się także do 🌳🌳🌳Stumilowego Lasu, gdzie Kubuś tropił łasiczkę. A na koniec naszej czytelniczej przygody, ku pokrzepieniu serc i umysłów, zakosztowaliśmy 😀„małego co nieco”. Wszystkim 👧🧒👦uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do biblioteki😀.