• SPIS STRON

• OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

Muzyka 4 Muzyka 2 Muzyka 3 Muzyka 1 P1150654

Spotkanie integracyjne

Dnia 27 kwietnia Biblioteka przy udziale Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Kąckiej zorganizowała polsko-ukraińskie spotkanie integracyjne przy grillu. Głównym celem tego spotkania, było zaproszenie nowych mieszkańców do Biblioteki i zapoznanie ich, z zajęciami jakie się w niej odbywają. Podczas imprezy można było wziąć udział w konkursie turystycznym, wylosować gadżety biblioteczne na loterii, przy stoisku Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Kąckiej zapoznać się z historią naszego regionu. Dla dzieci były przygotowane gry planszowe oraz ruchowe, jak również kolorowanki, a dodatkową atrakcją dla wszystkich – wspólne malowanie na materiale. Spotkanie przebiegało w bardzo towarzyskiej i sympatycznej atmosferze.

1. Dożynki Gminne

Sierpień 31 - Wrzesień 1