• SPIS STRON

• OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

Muzyka 4 Muzyka 2 Muzyka 3 Muzyka 1 P1150654

Kamishibai w Biblitece

W piątek 10 maja odbyły się pierwsze zajęcia z teatrzykiem Kamishibai . Głównym celem tego spotkania było pokazanie japońskiej metody promowania czytelnictwa –  zachęcające do czytania w inny, niekonwencjonalny sposób. Kamishibai to samodzielne tworzenie opowieści – książek, przedstawianych później w formie teatrzyku. Podczas spotkania dzieci tworzyły ilustracje do krótkiej książeczki, której temat zaproponowała Pani Bibliotekarka. Zabawa była wspaniała i uczestniczki bardzo chętnie stworzyły wspaniałe ilustracje . Zapowiedziały, że bardzo chętnie przyjdą na kolejne zajęcia, na które zapraszamy wszystkie dzieci.

1. Dożynki Gminne

Sierpień 31 - Wrzesień 1