GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • SPIS STRON

  open all | close all
 • NASZE OBIEKTY

 • OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

  IMG_1161 IMG_1160 IMG_1157 IMG_1154 IMG_1151

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

 

30.06-ceramika-21-723x1024plakat-Hanka1___________________________________________________________________________________________________

Renowacja terenu parkowo rekreacyjnego przy GOKiS

W dniu 2 lipca 2014r. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu podpisał z Samorządem Województwa Dolnośląskiego  kolejną umowę  przyznania pomocy finansowej na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie  lokalnych strategii rozwoju objętego  Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zgodnie z zawartą umową środki te zostaną przeznaczone na realizację operacji pt.”Renowacja terenu parkowo rekreacyjnego przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich”

—————————————————————————————————————————————————————–

30.06 ceramika 2

—————————————————————————————————————————————————————–

  Pracownia ceramiczno – garncarska w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu

W dniu 9 kwietnia 2014r. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu podpisał Samorządem Województwa Dolnośląskiego  kolejną umowę  przyznania pomocy finansowej na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie  lokalnych strategii rozwoju objętego  Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zgodnie z zawartą umową środki te zostaną przeznaczone na realizację operacji pt.”Kultywowanie tradycyjnych zawodów i rzemiosła poprzez warsztaty ceramiki i garncarstwa oraz zakup pieca do pracowni”.

—————————————————————————————————————————————————————–

Łowickie stroje dla zespołu tańca ludowego HANKA

W dniu 9 kwietnia 2014r. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu podpisał Samorządem Województwa Dolnośląskiego  kolejną umowę  przyznania pomocy finansowej na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie  lokalnych strategii rozwoju objętego  Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zgodnie z zawartą umową środki te zostaną przeznaczone na realizację operacji pt.”Pobudzanie i rozwijanie aktywności społeczności lokalnej, oraz kultywowanie i promowanie tradycji ludowych poprzez naukę tańców ludowych oraz zakup strojów łowickich dla zespołu tanecznego HANKA działającego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich”

damski_14_283

stroj_meski_623

 

 

————————————————————————————————————————————————-

______________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________

 

Zaproszenie do zorganizowania koncertu.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich pozyskał środki pieniężne w ramach działania 413  „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem  Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013,  na stroje szlacheckie dla zespołu Muzyki Polskiej MOKOSZA.W ramach projektu  należy zorganizować  10  koncertów  zespołu. Dlatego zwracamy się z prośbą o możliwość zorganizowania w Państwa placówce/gminie koncertu w dogodnym dla Państwa terminie.

Z poważaniem 

                                        Dyrektor GOKiS

                                        mgr Maria Mach

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Zaproszenie do zorganizowania pokazu tańca ludowego.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich pozyskał środki pieniężne w ramach działania 413  „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem  Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013,  na stroje śląskie dla zespołu Tańca Ludowego HANKA.W ramach projektu  należy zorganizować  10 pokazów tańca. Dlatego zwracamy się z prośbą o możliwość zorganizowania w Państwa placówce/gminie występu w dogodnym dla Państwa terminie.

Z poważaniem

Dyrektor GOKiS

mgr Maria Mach

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

Kolejne stroje ludowe, tym razem, dla zespołu tańca ludowego HANKA

W dniu 15 czerwca 2011r. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu podpisał Samorządem Województwa Dolnośląskiego  kolejną umowę  przyznania pomocy finansowej na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie  lokalnych strategii rozwoju objętego  Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zgodnie z zawartą umową środki te zostaną przeznaczone na realizację operacji pt.”Pobudzanie i rozwijanie aktywności społeczności lokalnej oraz kultywowanie i promowanie tradycji ludowych poprzez zakup strojów dla zespołu tanecznego HANKA działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich”

_________________________________________________________________________________________________________________________

 

„Mokosza” będzie miała nowe stroje !!!!!!!!

 W dniu 23 maja 2011r. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu podpisał  z Samorządem Województwa Dolnośląskiego  umowę przyznania pomocy finansowej na operacje z zakresu małych projektów  w ramach działania 413  „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem  Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zgodnie z zawartą umową środki te zostaną przeznaczone na realizację operacji pt. „ Zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez zakup strojów ludowych dla zespołu wokalno – instrumentalnego muzyki  polskiej „MOKOSZA” działającego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich”.

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. Wieczór w Narodowym Forum Muzyki

   Kwiecień 26 - 17:30 - 21:30
  2. Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego

   Kwiecień 27
  3. JUDO Mistrzostwa Polski Kadetów

   Maj 4 - Maj 5
 • Wirtualny Spacer po GOKiS

 • Info eMail


  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  Dodatkowe informacje
 • Nasza gazetka

 • Archiwum Aktualności

  • 2019 (59)
  • 2018 (155)
  • 2017 (182)
  • 2016 (198)
  • 2015 (185)
  • 2014 (218)
  • 2013 (207)
  • 2012 (209)
  • 2011 (130)
 • KATEGORIE

 • Kalendarz Imprez • PARTNERZY