• To wydarzenie minęło.

Akcja „Kartka w koronie”

23 listopada 2020 - 09:00 - 6 grudnia 2020 - 17:00 UTC+2

„Kartka w koronie” – to akcja świąteczna, której celem jest przekazanie wybranym adresatom słowa otuchy, wsparcia i podziękowania w tym trudnym czasie, jakim jest walka z koronawirusem. Przyświecającym nam mottem jest: „Daj radość, uśmiech i nadzieję – na co dzień i od święta”.

Pokażmy, że w te święta pamiętamy o sobie wzajemnie, aby nikt nie czuł się zapomniany, samotny czy  niedoceniany. W dniach 23.11.-6.12.2020 r. wykonaj kartkę w formacie A5, na grubszym papierze (jeśli masz w domu) i wrzuć ją do przygotowanej skrzyni przed GOKiS (Kąty Wrocławskie, ul. Zwycięstwa 23). Po zakończeniu akcji – 6 grudnia – my poddamy zebrane kartki kwarantannie, a następnie dostarczymy je do wybranego przez Ciebie adresata (wpisz na odwrocie kartki):

• Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”
  • Fundacja „Przylądek Nadziei”
  • Wojewódzki Szpital im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
  • lub Dom Dziecka w Kątach Wrocławskich

Chcesz wziąć udział w akcji „Kartka w koronie”, ale nie masz pomysłu jak ją wykonać? Nie musisz się martwić, możesz pobrać gotowy wzór w zakładce „Wasz kącik” – rozmaitości.

Początek:
23 listopada 2020 - 09:00 UTC+2