• To wydarzenie minęło.

Święto Kawy i Książki w naszych bibliotekach

1 października 2021

📣🥰1 października Święto Kawy i Książki w naszych gminnych bibliotekach📣🥰💥
Jesienne wieczory🍁 raczej nie skłaniają do wyjścia z domu. Przyjemnie jest wtedy usiąść wygodnie w fotelu z ciekawą książką i kubkiem gorącej kawy ☕️📚
Aby umilić naszym czytelnikom zbliżający się piątkowy wieczór postanowiliśmy połączyć siły z Pałacową Palarnią Kawy w Krobielowicach VAILE COFFEE ☕️👑. Każda osoba, która 1 października przyjedzie do biblioteki w Kątach Wrocławskich lub w Smolcu i wypożyczy lub odda książkę, otrzyma kubek kawy z Pałacowej Palarni Krobielowice VAILE COFFEE 🙂👑 GRATIS!!!
Serdecznie zapraszamy po lekturę oraz po gorący napój, który będzie świeżo zaparzany na miejscu przez baristę ☕️😃.
Akcja rozpoczyna się:
w bibliotece w Kątach Wrocławskich od 12:00 do 18:00,
w bibliotece w Smolcu od 15:00 18:00.

Data:
1 października 2021