• To wydarzenie minęło.

Artystyczna fantazja, czyli zakończenie roku kulturalnego

23 czerwca 2022 - 18:00 - 20:30 UTC+2

Zapraszamy naszych uczniów, ich rodziny i znajomych, instruktorów oraz wszystkich spragnionych ciekawych wrażeń artystycznych!

Wystąpią przed Wami reprezentanci sekcji tanecznej, muzycznej oraz artystycznej. Czekać będzie na Was ok 35 występów, dzięki którym będziecie mogli zobaczyć jakie oferujemy zajęcia oraz jak dzieci, młodzież i dorośli rozwijają swoje umiejętności artystyczne pod okiem naszych wspaniałych instruktorów. Dodatkowo zobaczyć będzie można wystawę prac malarskich, ceramicznych, plastycznych i rękodzielniczych. Taniec przeplatać się będzie ze śpiewem i muzyką, szykuje się niezapomniany letni wieczór! Dostępne będą również atrakcje dodatkowe, które stanowić będą dodatek do oprawy artystycznej. Zapraszamy!

– KIEDY: 23 czerwca 2022 r., godz. 18.00

– GDZIE: Grodzisko GOKiS w Kątach Wrocławskich, ul. Zwycięstwa 23