• To wydarzenie minęło.

Audycje muzyczne – druga edycja

17 kwietnia 2023 - 10:00 - 19 kwietnia 2023 - 13:00 UTC+2

Audycje muzyczne są kontynuacją zeszłoroczej oferty, tym razem pod nazwą „Najpiękniejsza ze wszystkich jest muzyka polska”. Przeznaczone zarówno dla placówek, które brały udział w pierwszej edycji, jak i dla tych, które jeszcze nie uczestniczyły w tych niesamowitych spotkaniach z kulturą i muzyką.
Tegoroczne audycje muzyczne skupią się na zapoznawaniu najmłodszych z polską sztuką ludową poprzez prezentację tańców narodowych, z historią Polski i Polaków na przykładzie kultury i sztuki ludowej.
Audycje prowadzone są przez Państwa Iwonę i Piotra Lerochów – małżeństwo muzyków, którzy od lat prowadzą zajęcia dydaktyczne w szkołach i ośrodkach kultury. Państwo Leroch są także założycielami Zespół Muzyki Polskiej MOKOSZA uhonorowanego m.in. przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Początek:
17 kwietnia 2023 - 10:00 UTC+2