• To wydarzenie minęło.

AUDYCJE MUZYCZNE – „NAZYWAM SIĘ CHOPIN. FRYDERYK CHOPIN” – OFERTA DLA PLACÓWEK EDUKACYJNYCH – LISTOPAD

21 listopada 2022 - 08:00 - 23 listopada 2022 - 15:00 UTC+2

$5

Z ogromną radością informujemy, że od października powracamy z ofertą edukacyjną dla szkół. Audycje muzyczne „Nazywam się Chopin. Fryderyk Chopin”, prowadzone przez Państwa Iwonę i Piotra Lerochów – małżeństwo muzyków z wykształcenia, zawodu, a przede wszystkim pasji i powołania – spotkały się z entuzjastycznym odbiorem w ubiegłym roku szkolnym, zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów korzystających z oferty muzycznych spotkań.

Mamy więc przyjemność ponownie zaprosić Państwa do udziału w żywych lekcjach historyczno-muzycznych, które dzięki swoim założeniom nie tylko realizują podstawę programową nauczania, ale również przedstawiają młodemu odbiorcy, jak zachować się w takich miejscach jak filharmonia, dlaczego oklaski nie są zawsze „w dobrym tonie”, odpowiadają na pytania, czy każdy może zostać kompozytorem, a także w wyjątkowy sposób opowiadają fascynującą historię życia wielkiego polskiego kompozytora.

Najbliższe audycje planowane są w terminach 24-26.10.2022 r. oraz 21-23.11.2022 r., mogą być przeprowadzone w siedzibie organizatora lub w placówce oświatowej – dla 3-4 oddziałów jednocześnie. Dni do wyboru: poniedziałki, wtorki i środy, podczas rezerwacji w Dziale Programowy GOKiS w Kątach Wrocławskich, ul. Zwycięstwa 23, tel. 71/316-61-41 lub 691-733-918 . Za audycje pobierana jest symboliczna opłata – 5 zł za osobę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałami promocyjnymi audycji muzycznych i do skorzystania z przedstawionej oferty.

Początek:
21 listopada 2022 - 08:00 UTC+2