• To wydarzenie minęło.

„Hej-Ho! Hej-Ha! Orkiestra gra!”

25 czerwca 2021 - 18:00 - 19:00 UTC+1

,,Letnia scena GOKIS” to koncerty, spektakle, kameralne wydarzenia kulturalne, które realizować będziemy w okresie wakacyjnym na terenie Gminy Kąty Wrocławskie. Zaczynamy już 25.06.2021 spektaklem interaktywnym przy fontannie w Kątach Wrocławskich.
Głównymi aktorami spektaklu „Hej-Ho! Hej-Ha! Orkiestra gra!” są instrumenty żywcem wyjęte z orkiestry dętej. Tworzą one harmonię dźwięków oraz niesamowitych kształtów – metalowych krzywizn i połyskliwych powierzchni.
Dzieci podczas spektaklu dowiadują się, na jakich zasadach działa orkiestra oraz poszczególne ożywione w teatralnej animacji instrumenty dęte: trąbka, tuba, puzon, waltornia, róg a także perkusyjne: bęben i werbel.
Dodatkowo spektakl odpowiada na pytanie: co dzieje się z instrumentami, gdy już się zużyją? Wprowadza tym samym zagadnienia ochrony środowiska i gospodarowania zużytymi przedmiotami.
Czekamy na Was!
Kolejne propozycje już wkrótce!

Data:
25 czerwca 2021