• To wydarzenie minęło.

I KONKURS FOTOGRAFICZNY „COOLTURA NA WAKACJACH”

24 czerwca 2022 - 08:00 - 14 sierpnia 2022 - 00:00 UTC+2

Już za chwilę rozpoczniemy letnie wakacje, czy jest to również przerwa od kultury? Zdecydowanie NIEEEE! Jak Twój wypoczynek łączy się z kulturą? Co dla Ciebie oznacza kultura? Zapraszamy do uchwycenia swoich pomysłów na zdjęciach! Może uwiecznisz zachowanie kulturalne, może weźmiesz udział w ciekawym wydarzeniu, a może odwiedzisz miejsce związane z kulturą?

– Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży  w wieku 7 – 18 lat, mieszkających na terenie miasta i gminy Kąty Wrocławskie

– przyjmowanie prac fotograficznych do konkursu: do 14.08.2022 r.

– Ogłoszenie konkursu na fb na zdjęcie publiczności 15 – 21.08.2022 r.

– wręczenie nagród i dyplomów oraz wernisaż nagrodzonych prac – 28.08.2022 r. (podczas Dożynek Gminnych na scenie zewnętrznej GOKiS w Kątach Wrocławskich)

– Fotografie należy nadesłać w formie elektronicznej na adres: programowy@gokiskwr.pl z dopiskiem Konkurs Fotograficzny „Cooltura na wakacjach”.

– Prace należy wysłać z dołączonym formularzem rejestracyjnym, który stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.

Regulamin i formularz rejestracyjny dostępny:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

regulamin I Konkursu Fotograficznego

Pamiętajcie „Jedyne co nas ogranicza, przy spełnianiu marzeń, to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary,

że wszystko w życiu jest możliwe”.

– Martyna Wojciechowska.

Początek: