• To wydarzenie minęło.

Jarmark Bożonarodzeniowy

11 grudnia 2021 - 14:00 - 12 grudnia 2021 - 20:00 UTC+2

Niech nas porwie wyjątkowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia! 🌲🎄😍😀🤩🥳
Już w najbliższy weekend tj 11-12 grudnia, pełen uroku kącki Rynek zmieni się w wyjątkowy, bożonarodzeniowy świat🎄🥳🤩.
Znajdziecie w nim budzące zachwyt i ciepłe wspomnienia stoiska, w których nasi Wystawcy zaoferują Wam wszystko to, czego w bożonarodzeniowym okresie potrzebujecie.
Świąteczny asortyment, a w nim smakołyki, rękodzieło, wyjątkowe dekoracje i ozdoby, które uzupełnią Wasze domy i przystroją choinki.
Rynek w Kątach Wrocławskich po raz kolejny stanie się tłem świątecznych wspaniałości. Pośród aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników na odwiedzających czekaj liczne atrakcje w postaci występów artystycznych oraz bożonarodzeniowych warsztatów.
Na jarmarkowych stoiskach zagoszczą unikatowe wyroby i najróżniejsze pyszności, sporo nowości, ale również pozycje obowiązkowe na przedświątecznej liście zakupów! W tym roku znajdziecie przede wszystkim wyroby artystyczne i rękodzielnicze, które doskonale sprawdzą się jako świąteczne podarunki dla najbliższych jak również dekoracja domu i wigilijnego stołu. Pojawią się m.in.: świąteczne ozdoby, ceramika artystyczna, bombki szklane, anioły, bombki ręcznie malowane, kremy z aloesu.
Na Jarmarku Bożonarodzeniowym nie obejdzie się bez świątecznych pyszności – na stoiskach znajdziemy kolorowe pierniki ręcznie zdobione, lizaki, czekoladowe figurki i narzędzia, szeroki wybór kaw i herbat, domowe soki z malin, bzu czy mniszka lekarskiego, naturalne miody pszczele, tradycyjne polskie wędliny, Nie zabraknie także szerokiego wyboru serów. A na rozgrzewkę gorące napoje – grzane wina, miody pitne, piwa, kawa, czekolada na gorąco, herbatki rozgrzewające🧀🥖🥔🥔🍖🥩🍯.
Harmonogram jarmarku, (uwaga, zastrzegamy możliwość odwołania niektórych występów z powodu niedyspozycji artystów), zapowiada się imponująco🎤🎼🎸😀🤩🥳.
Z nami na scenie: Dzieci ze SP nr 1 i 2 w Kątach Wrocławskich oraz SP z Małkowic, Chór Sołtysów Dyszkant, Dariusz Orłowski i Sekcja Kreacji Muzycznej, Michał Leński i Sekcja Keyboardu i Gitary 🎹,Irena Salwowska z zespołem, Stowarzyszenie Krzyś, Sekcja Języka Angielskiego z Kątów Wrocławskich i Smolca (Katarzyna Lemińska), Genowefa Dunal i Sekcja Teatralna, Jacek Geremesz z zespołem, Magdalena Środula i zespół MAVI🎻. Nad wszystkim zapanuje Mateusz Cygan w roli prowadzącego.
O bezpieczny transport mieszkańców Gminy Kąty Wrocławskie na Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 do Kątów Wrocławskich zadba firma Polkąty Transport- wynajem autokarów i busów – szczegóły dowozu już wkrótce – odwiedzajcie nasze fora społecznościowe oraz stronę www.gokiskwr.pl. Do zobaczenia na JARMARKU!
🧀🥖🥔🥔🍖🥩🍯🌲🎄😍😀🤩🥳🎤🎼🎸🥰

Początek: