• Wyszukiwanie na stronie

KULTURALNY WYPAD Z GMINY

14 lutego - 16:00 - 20:00 UTC+1

Ruszamy z projektem „Kulturalny Wypad z Gminy”🎻💃🎭
w ramach którego będą organizowane wyjazdy do Narodowego Forum Muzyki, teatru, opery oraz na inne ciekawe wydarzenia kulturalne, które odbywać się będą poza naszą gminą.
Nasza pierwsza propozycja to wyjazd do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu na walentynkowy koncert „Perły Miłości”- na który zapraszamy już  💕14 lutego 💕 .
Przy okazji tego wyjazdu mamy dla Was niespodziankę – Voucher na kolację w BAZYLIOWA RISTORANTE, który rozlosujemy wśród uczestniczących par.
Ilość miejsc ograniczona!
Wpłata za bilety na konto, niezwłocznie po potwierdzeniu rezerwacji, z dopiskiem wyjazd do NFM oraz imię i nazwisko.
Dane do przelewu: GOKiS ul. Zwycięstwa 23, 55-080 Kąty Wrocławskie, Bank Spółdzielczy 26 9574 0005 2001 0000 0680 0001

Data:
Godzina: