GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. DZIEŃ KRYPTOLOGII

   25 stycznia
  2. 29. FINAŁ WOŚP

   31 stycznia - 12:00 - 17:00


 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

ZIMOWE ZAKĄTKI ON-LINE

4 stycznia - 08:30 - 15 stycznia - 14:30

NA ZIMOWE ZAKĄTKI ON-LINE OBOWIĄZYWAŁY ZAPISY

8:30-8:40 – ZAKĄTEK Z AKTYWNOŚCIĄ – czyli poranna dawka endorfin dla każdego. Codziennie będziemy startować z rozgrzewką w iście sportowym stylu – z siatkówką, taekwondo, piłą ręczną, nożną oraz siatkową, badmintonem, breakdance, koszykówką, tenisem ziemnym i stołowym. Instruktarzowe filmy wideo będą dostępne na naszym profilu na Facebooku.

9:00-10:30 – ZAKĄTEK Z KSIĄŻKĄ – prawdziwa gratka dla młodych miłośników czytania. Rozrywka z książką w tle, zajęcia dla pasjonatów podróży, kultury i tradycji wybranych państw świata. Wybierz się z nami w podróże małe i duże!

11:00-12:30 – ZAKĄTEK Z DOMU – czyli kreatywność w czterech ścianach. Uczestnicy otrzymają „twórcze paczuszki”, dzięki którym będą mogli wykonać inspirujące zadania plastyczne i rękodzielnicze w domowym zaciszu.

13:00-14:30 – ZAKĄTEK Z PASJĄ – akademia detektywa i rozrywka dla całej rodziny! Zamienimy się w prawdziwych, tajnych agentów rozwiązujących tajemnice. Będziemy m.in. tworzyć tajne akta spraw i zbierać dowody.

cały dzień – ZAKĄTEK Z WYOBRAŹNIĄ – pobudzamy szare komórki! Ogólnodostępne interaktywne gry: szachy z animuszem, memo, puzzle, kolorowanki w sieci, quizy, łamigłówki, krzyżówki,  – dostępne na naszej stronie internetowej WWW.GOKISKWR.PL w zakładce „Wasz kącik”.

 

Szczegóły

Start:
4 stycznia - 08:30
Koniec:
15 stycznia - 14:30
Wydarzenie kategorie:
, ,
 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS