GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

  Nadchodzące wydarzenia

 • Wyszukiwanie na stronie


 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

PIŁKA RĘCZNA

 

 

PIŁKA RĘCZNA TO NASZA PASJA

Wszystkie zespoły, które mamy obecnie w swojej ofercie, biorą czynny udział w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Piłki Ręcznej, grającej pod szyldem Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Poza rozgrywkami ligowymi bierzemy udział w licznych turniejach na terenie całej Polski i Europy. Jesteśmy organizatorami zawodów na terenie Gminy. Cyklicznie organizujemy turniej,,HANDBALLOWA 4″ dla najmłodszych adeptów sportu w naszej gminie, którzy uczęszczają do klas 2-4 w szkołach naszego regionu. W okresie letnim otwieramy możliwość uczestniczenia w zajęciach z cyklu „Zręcznie kręcimy na piasku”. Są to zajęcia z piłki ręcznej plażowej odbywające się na boisku plażowym GOKiS. Każda grupa wiekowa uczestniczy w Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej plażowej, które odbywają się w Szczecinie oraz w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek, których byliśmy organizatorami. Sukcesy sekcji: Vicemistrz Polski Juniorów Młodszych 2018, Mistrz Polski Juniorek 2019, Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów 2019.I najważniejsze: nasza drużyna seniorska została Vicemistrzem II ligi w sezonie 2019/2020. NAJTRUDNIEJSZY JEST PIERWSZY KROK, ZRÓBMY GO WSPÓLNIE.

NASZE DRUŻYNY

 • Dzieci młodsze – Chłopcy i Dziewczęta – r. ur. 2010 i młodsi – sekcja Gniechowice
 • Dzieci – Chłopcy i Dziewczęta – r. ur. 2009 i 2008 – sekcja Gniechowice
 • Dzieci – Chłopcy i Dziewczęta – r. ur. 2008 i młodsi 
 • Junior Młodszy – chłopcy – r. ur. 2004-2005
 • Senior III liga – drużyna męska – r. ur. 2004 i starsi
 • Senior I liga – drużyna mężczyzn

 

PLAN TRENINGÓW – – > kliknij

 

ZAPISY NA TRENINGI 2020/2021

Zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów uczestników oraz dorosłych uczestników do Biura Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Brzozowa 4, Kąty Wrocławskie:

poniedziałek 15:00 – 20:00

wtorek 09:00 – 15:00

środa 09:00 – 15:00

czwartek 15:00 – 20:00

piątek 09:00 – 15:00

Pytania? Prosimy o kontakt: hala@gokiskwr.pl

 

TRENERZY

 • Alicja Łukasik-Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, zawodniczka, srebrna medalistka Klubowych Mistrzostw Europy w Hiszpanii, 3-krotna mistrzyni Polski i zdobywczyni Pucharu Polski w piłce ręcznej plażowej, jedna z najlepszych polskich piłkarek plażowych. W UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – trener drużyny seniorskiej, wywalczyła z drużyną Vicemistrzostwo II ligi w sezonie 2019/2020.
 • Jerzy Dyrkacz – trener grup młodzieżowych AZS Wrocław i KPR Kobierzyce, wychowawca 56 zawodniczek na poziomie ekstraklasy i 12 reprezentantek kraju, trener pierwszej klasy piłki ręcznej, wcześniej piłkarz ręczny (bramkarz), uhonorowany Diamentową Odznaką ZPRP, absolwent Studium Nauczycielskiego.W UKS GOKiS Kąty Wrocławskie: trener dzieci, II trener drużyny seniorów.
 • Paweł Pilski- Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, ojciec-założyciel drużyn piłki ręcznej w Kątach Wrocławskich, zawodnik III ligi, trener młodzików w sezonie 2015/2016, licencjonowany trener. Obecnie w UKS GOKiS Kąty Wrocławskie trener dzieci i koordynator drużyn młodzieżowych.
 • Michał Jeruszka – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne – specjalizacja piłka ręczna. W 2018 roku z prowadzoną przez siebie drużyną zdobył 2. miejsce na Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w kategorii junior młodszy. Rok później – 3. miejsce na Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w kategorii junior. W UKS GOKiS Kąty Wrocławskie trener juniorów i juniorów młodszych.
 • Bartosz Wróblewski – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne specjalizacja piłka ręczna. W UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – trener drużyny młodzika i czynny zawodnik drużyny seniorów. Jako zawodnik: 2x Wicemistrz Polski Juniorów. Awansował do Superligi z drużyną Śląsk Wrocław Handball Team, gdzie grał przez kilka sezonów.
Bądź na bieżąco – odwiedź strony drużyn na facebooku:
DRUŻYNA SENIORÓW
DRUŻYNA JUNIORÓW/III LIGA

 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content