GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

  • Nadchodzące wydarzenia

    1. Stan Epidemii w Polsce – wszystkie wydarzenia odwołane

      24 marca - 13 kwietnia

  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

NASZA KADRA

  • Agnieszka Pawlaczek – Dyrektor
  • Paweł Pilski – Zastępca Dyrektora

 

Kadry i płace

  • Alicja Błażejko- Główny Księgowy
  • Magdalena Rasińska- Specjalista ds rozliczeń finans.
  • Aleksandra Łukasik – Hajduk – Specjalista ds płac i rozliczeń finans.

 

Administracja

  • Wiesława Demska- Specjalista ds. administracji 
  • Ilona Malec 

 

Kultura

  • Anna Kraczkowska- Starszy instruktor ds. kultury
  • Anna Cygan – Instruktor ds. kultury
  • Piotr Leroch –Starszy instruktor kapeli ludowej
  • Wojciech Koguciuk -Starszy instruktor tańca nowoczesnego
  • Olga Leroch – Instruktor muzyczny
  • Marta Jaroszyńska – Pracownik gospodarczy
  • Gabriela Popławska – Pracownik gospodarczy
  • Mariusz Drozdek – Rzemieślnik
  • Artur Oleksiak – Rzemieślnik-specjalista

 

Sport

  • Agnieszka Paja – Instruktor 
  • Łukasz Krawczyk – Starszy instruktor sportowy
  • Aleksandra Perek – Starszy instruktor sportowy
  • Ewa Chyrzyńska – Pracownik gospodarczy
  • Barbara Fidler – Pracownik gospodarczy
  • Krystyna Hubal – Pracownik gospodarczy
  • Agnieszka Dudka – Pracownik gospodarczy
  • Barbara Włodkowska – Pracownik gospodarczy
  • Jacek Kwiatkowski – Rzemieślnik
  • Andrzej Gładysiak – Rzemieślnik

 

Basen

  • Czesław Smolarski – Kierownik basenu
  • Irena Gogacz – Pracownik gospodarczy
  • Anna Kubicka – Pracownik gospodarczy
  • Iwona Lisiecka – Pracownik gospodarczy
  • Jolanta Stelmach – Pracownik gospodarczy
  • Jerzy Dyjakon – Technik-konserwator
  • Janusz Kunecki – Technik-konserwator
  • Marek Mikołajczak – Technik konserwator
  • Wojciech Sowa – Technik-konserwator
  • Jan Strugała – Technik-konserwator
  • Mirosław Towarnicki – Technik-konserwator
  • Iwona Kołodziej – Kasjer
  • Bogusława Ślusarczyk – Kasjer

 

Biblioteka

  • Matylda Janiec –  Starszy bibliotekarz
  • Edyta Sochacka – Starszy bibliotekarz
  • Magdalena Rajkowska – Młodszy bibliotekarz
  • Agnieszka Bujoczek – Instruktor ds kultury

 

Izba Regionalna

  • Maciej Ziobro – Przewodnik Izby Regionalnej
  • PARTNERZY