GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie
  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

28 lipca odwiedziły nas dzieciaki z fundacji “Na krańcu tęczy”. Wizyta odbyła się w ramach akcji “Lato z folklorem”. Było nam bardzo miło gościć kolejnych młodych ludzi, chętnych do poznania […]

Czytaj Więcej

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowiska

Dyrektor  Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu W Kątach Wrocławskich ogłasza otwarty  i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko pracy.

Stanowisko pracy

Instruktor ds. kultury Więcej »

Na Grodzisku zatańczyły barwy, zagrały kształty, zaświeciła tęcza. A wszystko za sprawą niezwykłych Plenerów malarskich, które przez cały ubiegły tydzień trwały w naszym parku. W efekcie powstało wiele pięknych prac, które będą piękną ozdobą salonów uczestników warsztatów.

Więcej »

Seniorze!📢 Spędź z nami aktywnie lato!🤸‍♀️🌞 Zapraszamy na zajęcia SPRAWNY AKTYWNY SENIOR👵👴🧘‍♀️.   Informacje o karnetach: 👉 (71) 316-61-41 wew. 16; 👉 691-733-918; 👉 programowy@gokiskwr.pl.

Czytaj Więcej

W ramach letnich warsztatów w Regionalnej Izbie Pamięci poniedziałek zaczęliśmy od zrobienia wielkiego prania 🙂

Najpierw było trochę historii – słowiańscy bogowie, kijanki, dawne pralki, żelazka z duszą i wiele, wiele innych. Ale jak wiadomo w przypadku prania najważniejsza jest praktyka. Uzbrojeni w balię, tary, płatki mydlane, sznurki i klamerki udaliśmy się na gokisowe grodzisko i rozpoczęliśmy pranie. Okazało się, że to nie tylko ciężka praca, ale też fajna zabawa 🙂

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS