GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

TANIEC NOWOCZESNY

 

O zajęciach

Zajęcia taneczne to wspaniały sposób na spędzanie czasu dla osób w każdym wieku. Od najmłodszych do osób dojrzałych. Pozwalają na bycie fizycznie aktywnym i pozytywnie wpływają na samopoczucie i rozwój. W trakcie zajęć można dać upust swoim emocjom, naładować się pozytywną energią. Rozwija się koordynację ruchową, poprawia kondycję i sprawność, siłę i elastyczność. Taniec doskonali też pamięć. Jak to możliwe? To proste – każda choreografia to setki kroków i sekwencji do zapamiętania. To wspaniały sposób na rozładowanie stresu i dostarczenie sobie endorfin. 

zakochaj się w tańcu i czerp korzyści

 

O instruktorze

Wojciech Koguciuk – tancerz, aktor mim, instruktor, choreograf. Tańczy od 1989 roku. Pierwsze kroki stawiał  w zespole STEP (MDK Krzyki-Wrocław; inst. Małgorzata Gietler). W między czasie zainteresował się pantomimą (w 1992 roku – inst. Mirosław Mirosławski), tańcem klasycznym (Młodzieżowy Teatr Tańca we Wrocławiu w 1995-1996 – inst. Anna Krych, Jacek Gębura, Norbert Ples) oraz tańcem ludowym (Zespół Pieśni i Tańca KALINA w 1996-1997 – inst. Janusz Pietrzyk). 

Nauczyciel tańca od 23 lat. Uczy stylów nowoczesnych takich jak: hip hop, locking, krump, popping, house, oraz elementy tańca jazzowego i współcrzenego. Co roku przygotowuje jedną chorografię turniejową oraz spektakl taneczny.  

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o kierunku nauczycielskim oraz Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu o kierunku – Taniec.

Obecnie jest instruktorem i choreografem tańca nowoczesnego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Katach Wrocławskich od 1997 – zespół MASKA oraz w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury od 2004 – zespół EWENEMENT.

Jako nauczyciel tańca specjalizuje się w technikach tańca nowoczesnego inaczej street dance: hip hop, look dance, popping, break dance, funky, house, krump. Podczas naucznia tańca dużą wagę skupia na wyrazie artystycznym tancerzy. Wszystkie te style podpiera techniką tańca klasycznego, jazzowego oraz współczesnego.

 

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content