GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

PIANINO

 

O zajęciach

Czy warto zapisać dziecko na zajęcia z pianina? Warto jeśli tylko tego chce i czuje, że to instrument, który kocha lub pokocha. Gra na pianinie to doskonałe wspieranie rozwoju. Pianino, to instrument, na którym gra się oburącz, a to angażuje do pracy obie półkule mózgu, poprawia pamięć, wspomaga koncentrację, koordynację. Gra na pianinie to doskonałe ćwiczenie słuchu i wyobraźni, uwrażliwienia muzycznego jak i doskonała forma wyrażania emocji.

Prowadzący zajęcia  – Natalia Cziczerina

Dyplomowany nauczyciel gry na fortepianie i akompaniator. Pracuje w zawodzie ponad 40 lat. Jest pedagogiem wymagającym. Praktykuje połączenie nauki gry z teorią muzyki. W GOKiS w Kątach Wrocławskich pracuje od 2006 roku. Około 10 uczniów, z jej studia muzycznego po latach pracy, kontynuuje naukę we Wrocławiu, w szkołach muzycznych. Organizuje w studio koncerty noworoczne, jazzowe, kolędowe, w których biorą udział również dzieci z kółka perkusji i saksofonu.

Prowadzący Zajęcia  – Wojciech Mazur

Pianista, organista, keyboardzista, improwizator, aranżer, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Uczestnik licznych kursów mistrzowskich. Finalista konkursu improwizacji przeprowadzonego w ramach Legnickiego Conversatorium Organowego w 2013 roku.
Jako nauczyciel pianina w GOKiSie pracuje od 2017 roku.

 

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content