GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie


  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

WARSZTATY – WAKACYJNE ZAKĄTKI

Wakacje! Tak długo wyczekiwany okres nic nie robienia i leniuchowania już wkrótce! Brak Ci pomysłu na aktywność dla Twojego dziecka!

Letnie warsztaty  Wakacyjne Zakątki –  bezpiecznie i aktywnie zajmą czas, zrelaksują, udoskonalą pasje, rozwiną talenty!

Zapraszamy dzieci z całej naszej gminy na fascynujące, niebanalne i  niezwykłe przygody
w wyjątkowych zakątkach:

W Kątach Wrocławskich, Smolcu i Gniechowicach: literacko – twórczym, artystyczno-kreatywnym, muzyczno-ruchowym;

Do Katów Wrocławskich zapraszamy wszystkie  dzieci do zakątka rekreacyjno-sportowego.

6 godziny bez siedzenia w domu przed telewizorem lub na grach przed komputerem!

Dzieci w wieku 6-12 biorą udział w warsztatach zgodnie ze swoją pasja i zainteresowaniem.

10-osobowe grupy zajęciowe! Codziennie inny tematy warsztatów!

Przyjmujemy zapisy na wybrane dni lub w układzie tygodniowym.

Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych instruktorów, animatorów, bibliotekarzy, sportowców!  Liczne niespodzianki i ciekawe spotkania!

Zakątek artystyczno-kreatywny

Zapisując dzieci na ten blok warsztatowy zapewnicie im dobrą zabawę, kontakt ze sztuką, kontakt społeczny. Zadbacie również o rozwój swoich pociech, doskonalenie ich predyspozycji oraz wydobycie możliwości artystycznych. W trakcie tych warsztatów rozwijany będzie u dzieci zmysł estetyki i wyobraźni przestrzennej, sprawność manualna, kreatywność, fantazja. Na każdym warsztacie będziemy robić wspólną wystawę prac i będziemy poddawać je dyskusji. Każde warsztaty będą aktywizacją dzieci, będą zachęcały do podejmowania działań i wyzwań.

Zakątek muzyczno-ruchowy

Posyłając dzieci na nasze warsztaty muzyczno-ruchowe zapewnicie im mile spędzony czas, zabawę jak i rozwój. Zajęcia muzyczno-ruchowe rozwijają u dzieci: wrażliwość na muzykę, prawidłową intonację głosu, prawidłowe techniki oddechowe, poczucie rytmu, plastyczność i estetykę ruchu, kondycję oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci w trakcie tych warsztatów ćwiczą pamięć (zapamiętywanie sekwencji kroków czy chociażby tekstów piosenek), koncentrację, podzielność uwagi. Trenują refleks poprzez szybkie reagowanie na zmiany zachodzące w muzyce, pobudzają kreatywność, uczą się improwizacji, a także uczą współpracy z rówieśnikami oraz prowadzącymi.

Zakątek rekreacyjno-sportowy:

Zapisując się do wspólnej zabawy w tym zakątku spotkasz się z wieloma pomysłami na aktywność wakacyjną. . Będziemy skakać, kopać, rzucać piłką, biegać i rozgrzewać całe ciało, żeby było sprawne i gotowe na wakacyjne przygody! A do tego niesamowita zabawa i radość Będziemy bawić się w przestrzeniach naszych obiektów sportowych, rywalizować i integrować z rówieśnikami. Te spotkania pokażą Wam jakie dyscypliny sportowe można uprawiać, a przy tym dobrze się bawić w grupie rówieśników. Oczywiście będą czekały niespodzianki i nagrody jak to w sporcie przystało. Nie może Was zabraknąć na tym letnim warsztacie aktywności. Do zobaczenia.

Zakątek literacko-twórczy:

Zapisać się czy nie – to jest pytanie. To zabawa dla tych ciekawskich otaczającego świata. Chcemy połączyć książki i zabawę kreatywną w jednym i stworzyć ciekawe przedmioty. Zabawimy się w teatr, narysujemy obraz, zrobimy wspólnie kolaż z okładek książek. Oczywiście wszyscy wspólnie wykonają zadania i poznają nowych znajomych zarówno z książek jak i podczas wspólnej wesołej zabawy. Będą czekać niespodzianki każdego dnia, spotkania i wiele wesołych pomysłów jak przystało na wakacyjny czas. Bo jak zabawa to tylko z Wami i tylko u nas. Czekamy na Was z niecierpliwością.

ZAPISY – LINK DO FORMULARZA ZAPISÓW


    DO POBRANIA : 
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie

OSTATNIO W GOKIS